Kategórie

Spôsob doručenia a platby

Robíme všetko pre to, aby sme váš balík doručili načas. Napriek tomu môže za určitých okolností dôjsť k oneskoreniu doručenia zásielky.

Objednávky obsahujúce tovar označený ”Na sklade” prijaté do 12.00 hod. expedujeme v deň prijatia objednávky. Z dôvodu protipandemických opatrení a nedostatku prepravných kapacít kuriérskych spoločností, Vám nemôžeme garantovať doručenie zásielky do 24.hodín.

Pre bližšie informácie o Vašom balíku volajte infolinku 185 85. Číslo balíka dostanete od prepravcu formou e-mailu alebo SMS. Ak číslo nemáte kontaktujte nás a my Vám číslo balíka pošleme.

Za prípadné nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

 

Spôsob platby:

(1) Dobierkou pri prevzatí balíka priamo od kuriera.

Platba dobierkou je spôsob úhrady objednávky, pri ktorom peniaze za Vašu objednávku odovzdáte priamo prepravcovi. Teda úhradu za objednávku od Vás prijme kuriér. Po vykonanej úhrade obratom obdržíte Vašu zásielku. V prípade, že potrebujete potvrdenie o zaplatení dobierky, požiadajte o vystavenie potvrdenia kuriera!

(2) Prevodom na účet

Pri platbe prevodom zasielame vami objednaný tovar až po pripísani úhrady na náš účet. 

Číslo účtu: IBAN:SK28 0900 0000 0002 1271 5067 SWIFT:GIBASKBX SLOVENSKÁ SPORITELŇA ako VS uvedte číslo objednávky(prípadne faktúry)

Spôsob doručenia:

(1) Cena dopravy kurierskou službou je 5 bez DPH

Balíky doručujeme prostredníctom kurierskej služby GLS a SPP 

Kurier Vám dovezie objednaný tovar priamo na Vami určenú dodaciu adresu. Nemusíte teda nikam chodiť aby ste si zásielku prevzali. Doba doručenia zásielky je obyčajne 24 hodín od odoslania, no NEGARANTUJEME ju, nakoľko nám ju negarantujú(z dôvodu COVID pandémie) ani kurierske spoločnosti !!! V sobotu, nedeľu a vo sviatočných dňoch prepravná služba tovar nedoručuje. Ak nemá kto zásielku na Vami uvedenej adrese prevziať, pokúste sa poslať na určenú adresu niekoho kto ju preberie za Vás. V opačnom prípade prepravca zásielku uloží na depo a následujúci pracovný deň ju prevezme znova na doručenie. Po treťom neúspešnom doručení prepravca zásielku vracia späť odosielateľovi, teda nám.

(2) Cena dopravy ŠTANDART je 3,3 bez DPH

Balíky sú doručované do 3. pracovných dní od prijatia objednávky. Kurier Vám dovezie objednaný tovar priamo na Vami určenú dodaciu adresu.

 

Poškodený balík prosím nepreberajte vo vlastnom záujme, pošlite ho naspäť prepravcom a kontaktujte nás.

 

Do zahraničia tovar na dobierku neposielame ! ! !

 

Osobný odber tovaru je potrebné uviesť aj v komentári pri dokončovaní objednávky. Vlastný odber je zdarma a je možné zrealizovať ho iba na centále spoločnosti ZOLZSO, spol. s r.o., Priemyselná oblasť 2970, 946 03 Kolárovo, výlučne po dohode cez e-mail, telefonicky.

Pri objednávke nad 200€.............. prepravné neplatíte ! ! !

Zásielky zasielame najneskôr nasledujúci pracovný deň od obdržania objednávky a sú doručené do 1-3 pracovních dní od expedície. Záleží od zvoleného spôsobu dopravy. Objednávky expedujeme iba v PRACOVNÝCH dňoch.  Objednávky prijaté do 12.00 hod expedujeme ešte v deň prijatia objednávky. Prijaté po 12,00 hod expedujeme nasledujúci PRACOVNÝ deň.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo v prípade meškania zásielky, nás prosím nevahajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

S priateľským pozdravom,

                                                                                                        team motozolzso.sk